блог

Як написати оголошення про продаж квартири грамотно і гарно

У цьому пості ми розберемося як писати справді гарні та ефективні оголошення про продаж квартири


У цьому пості ми розберемося як писати справді гарні та ефективні оголошення про продаж квартири


Як правильно написати оголошення про продаж квартири, щоб виділитися серед такої кількості пропозицій? Ділимося порадами досвідчених ріелторів.

Де писати оголошення про продаж квартири?

«OLX-Нерухомість», «ДомРіа», «Лун», «Бесплатка», «Domik.ua» - досвідчений ріелтор назве як мінімум десяток майданчиків з оголошеннями. Серед них є як спеціалізовані ресурси, де продається тільки нерухомість, так і універсальні дошки оголошень, де можна купити що завгодно - від ґудзиків до котеджів.

За нашими даними (ми досліджували це питання кілька місяців тому) найпопулярнішим сайтом в області нерухомості є OLX Нерухомість. Але дошки з подібними сайтами зараз серйозно конкурують. На нашу думку, найефективнішими майданчиками продажу нерухомості таки є  «OLX Нерухомість», «Lun», та «Бесплатка».

Читайте також: Топ 30 кращих сайтів з нерухомості

На всіх цих сайтах публікуються сотні оголошень щодня. Якщо ви хочете, щоб клієнт звернув увагу саме на ваше, доведеться постаратися.

Що писати в оголошенні?

Отже, як скласти оголошення про продаж квартири? Для початку вказати основні дані (кількість і площі кімнат, поверх і поверховість будинку, тип планування і т.д).

Не будемо продовжувати список - всі параметри є в спеціальній формі для заповнення. Не залишайте поля порожніми: сайти нерухомості мають систему пошуку по тегам, яка дозволяє покупцеві знайти те, що йому потрібно. На дошках оголошень цих полів не багато, але в них потрібно вказувати саму основну інформацію.

Спеціалізовані сайти мають більш інформативні форми для заповнення.

Більшість сайтів і дошок мають поле, в якому можна більш детально і барвисто розповісти про обєкт нерухомості. Опис - це потужний інструмент, дуже важливо навчитися ним користуватися!

3 нюансів, які потрібно врахувати при складанні оголошень


Не всі дані потрібні. Не варто писати в оголошенні про щасливе дитинство, проведене в квартирі, або детально розповідати про причини переїзду. Якщо покупця цікавитиме ця інформація, він сам запитає при зустрічі.

Не всі формулювання зрозумілі. Простору кухню в стилі прованс кожен уявляє по-різному. «Кухня 12 кв.м. з паркетною підлогою, бежевими шпалерами і салатовим вбудованим гарнітуром» звучить набагато конкретніше а значить зрозуміліше.

Не всі скорочення зрозумілі. Краще написати довше, але зрозуміліше: не всі зрозуміють, що ви мали на увазі «квартира в 2 під'їзді з 6» в дивному шифрі «2ПД / 6».

Як виділитися?

1. Пишіть красиво

Опис не повинен бути сухим, як витяг з техпаспорта. Використовуйте емоційні епітети «затишний», «світлий» і т.п. Якщо з вікон відкривається гарний вид, то напишіть про це. Доброзичливі сусіди? Новий ремонт? Пишіть все! Це зробить оголошення привабливіше.

Юрій Дунець, ріелтор Avida Realty:

- Ніякої зачіпки, щоб швидше продати, немає. Сам ріелтор повинен креативити. Робити так, щоб кожне оголошення виділялося, щоб його читали до кінця. Уникати стандартних фраз, дуже барвисто описувати об'єкт.
2. Виділяйте капсом

Хочете привернути увагу? Використовуйте CapsLock. Наприклад, для виділення переваг, характерних рис квартири (рідкісна планування, знаходиться в новобудові) або вигідних для покупця умов (від власника, без посередників). Але тільки не переборщіть.

3. Говоріть про те, що хвилює клієнта

Уявіть себе покупцем: про що б ви запитали в першу чергу? Кому-то важливо стан труб і тихі сусіди, а кого-то турбує питання з документами. Однак великим плюсом для всіх буде, якщо вказати підставу отримання квартири (купівля-продаж, заповіт, дарча), кількість власників, кількість років у власності. Це скаже покупцеві про те, наскільки безпечна угода.

Назар Вовчак, ріелтор Avida Realty:

- Якщо квартира знаходиться на першому поверсі, клієнтів цікавить, високо чи розташовані вікна над рівнем землі. А коли на останньому - наявність технічного поверху зверху.

Квартира на другому поверсі - тоді багатьох цікавить, чи не виходять вікна на козирок під'їзду, чи немає внизу магазину. Якщо будинок знаходиться вздовж дороги, то запитують, на яку сторону виходять вікна і не чути шуму дороги.
4. Робіть нормальні фото

Щоб потенційний покупець відгукнувся на оголошення, важливо справити хороше враження. А в цьому велику роль відіграють фотографії, тому вони повинні бути хорошої якості.

  1. Фото повинні бути інформативні, показувати всі кімнати з різних ракурсів. Плюс фасад будинку і подвір'я. З вікон відкривається гарний вид? Сфотографуйте і його.
  2. У квартирі потрібно навести порядок. Сховайте особисті речі, приберіть зі столів і тумбочок все зайве. Телевізор і комп'ютер вимкніть - екран повинен бути чорним.
  3. Фотографуйте в хмарну погоду, але якщо вже робите знімки сонячним днем, то не вставайте навпроти вікна - кадри вийдуть засвіченими. Можна знімати і ввечері при включеному світлі, але тоді кімнати будуть здаватися менше.
  4. Не завалюйте горизонт. Щоб фотографія виглядала акуратно, її краї повинні бути паралельні плінтусу або одвірка.
  5. Вибирайте вдалі ракурси. Добре виглядають фотографії, зроблені з кута на ширококутний об'єктив. Такі кадри виглядають об'ємніше, а кімната на них - просторіше.
Якщо ж ви хочете справді швидко продати свою нерухомість і не заморочуватися в тонкощах написання ефективних оголошень - звертайтесь до нас - ми швидко і якісно підготуємо ваш об'єкт до продажу, зробимо гарні фото, розмістимо на найкращих майданчиках продажу нерухомості  і швидко знайдемо саме ваших покупців!

Телефонуйте за номером 096 744-9977 або залише повідомлення прямо зараз!
Залишити Коментар

Залогіньтесь та залиште коментар