блог

Передпродажна підготовка квартири

Власна квартира - мрія багатьох сімей, на яку роками збирають гроші. Підвищеним попитом користується вторинне житло завдяки кільком чинникам: невисокою ціною, близькому розташуванню до центру населеного пункту і об'єктів соціальної інфраструктури.


Власна квартира - мрія багатьох сімей, на яку роками збирають гроші. Підвищеним попитом користується вторинне житло завдяки кільком чинникам: невисокою ціною, близькому розташуванню до центру населеного пункту і об'єктів соціальної інфраструктури.


Власна квартира - мрія багатьох сімей, на яку роками збирають гроші. Підвищеним попитом користується вторинне житло завдяки кільком чинникам: невисокою ціною, близькому розташуванню до центру населеного пункту і об'єктів соціальної інфраструктури.

Власник такої квартири виставляє своє житло на продаж, а покупці, які оглянули об'єкт нерухомості, не поспішають укладати угоду. Чому? Найбільш ймовірна причина, яка заважає покупцеві прийняти рішення про придбання житла - непрезентабельне стан як самої квартири, так і загальної площі, будинки, використовуваної мешканцями: сходової клітки, під'їзду, загального тамбура.

Старі меблі, обдерті шпалери, пожовкла ванна і раковини умивальників, неприємні запахи, сміття на сходах - неповний перелік сигналів майбутньому власнику не купувати квартиру. передпродажна підготовка квартири Усунути перешкоди між бажанням нового власника придбати житло і передачею грошей продавцеві допоможе передпродажна підготовка квартири - набір заходів різного ступеня трудомісткості, які роблять нерухомість максимально привабливою в очах потенційних покупців. Квартиру готують до продажу в кілька етапів, назвемо їх кроками для зручності позначення.

Крок 1: Робимо квартиру безликою

Деперсоналізація житла покликана прибрати від очей оглядав квартиру предмети, які прямо вказують на приналежність нинішнього власника. Такими предметами можуть бути: одяг і просушують білизна; фотографії в рамках на стіні і предметах меблів; речі і декорації, виготовлені вручну; залишені на столі їжа, немиті тарілки, каструлі та інший посуд; яскраві і викликають декорації або предмети незалежно від можливого ефекту для потенційного покупця (позитивного або негативного); все, що пов'язано з особистими захопленнями (статуетки, фото однієї спрямованості і т.п.). Одну-дві декорації в кімнаті можна залишити для додання приміщенню ознак затишного житла. Відвідувача можна напоїти чаєм, запропонувавши печиво або інші солодощі, але залишати посуд на увазі категорично не рекомендується. Робимо квартиру безликої

Крок 2: Викидаємо мотлох

Покупці житла - народ допитливий: людина, який би розглядав квартиру як можливий варіант проживання, загляне всюди. Балкон, шафи, антресолі, простору під мийкою і ванною - в усі місця, придатні для зберігання речей, звідки краще прибрати порожню тару, ганчір'я, непотрібні предмети, які можуть зіпсувати перше враження. Наявність балкона або лоджії - зайвий "плюс" для продаваної квартири, і вони повинні бути чистими: потрібно винести старі меблі, звільнити простір від сезонного спортінвентарю та іншого майна.

Крок 3: Вивозимо зайві меблі

Чим більше простору - тим краще: якщо в кімнатах є меблі, відсутність якої не позначиться на комфорті тимчасового проживання до оформлення угоди, такі предмети краще прибрати з приміщень. Вільні кімнати психологічно краще впливають на покупця, дозволяючи спланувати майбутню обстановку. Не варто прибирати з санвузла всю техніку та обстановку: покупцеві буде складно уявити, що на клаптик площі в 3 кв.м. можна щось вмістити, крім дзеркала і крихітної полки для аксесуарів. Якщо меблі потрібні, варто постаратися, щоб вона була по можливості нової і чистої: обробіть її спеціальними миючими складами, оновлювати зовнішній вигляд. Ріелторські компанії, які надають допомогу в продажу житла, часто пропонують власні складські приміщення для тимчасового зберігання меблів та іншого громіздкого майна: послуга буде актуальною для продавців, у яких немає можливості розмістити майно в іншому місці.

Крок 4: Наводимо порядок у квартирі, тамбурі, на сходовому майданчику і в під'їзді

По дорозі в квартиру майбутній власник уважно огляне стан загальної території будинку: як прибраний під'їзд, сходи (в малоповерхових будівлях), сходовий майданчик і загальний тамбур. Про видалення бруду, пилу, патьоків рідин, недопалків та іншого сміття краще подбати до приходу покупця. У квартирі повинна бути чистота: повна відсутність мотлоху, пилу на підлозі, меблів, вимиті вікна, дзеркала та всі предмети і деталі інтер'єру, які містять скло. Підлоги потрібно ретельно вимити з миючими засобами. Окрему увагу необхідно приділити кухні і санвузла як до зон, особливо потребують чистоті.

Крок 5: Усуваємо запахи

Житло людини пахне завжди. Запахи випромінюють самі люди, а також безліч інших джерел: домашні тварини; меблі; ліки; їжа; сигаретний дим. Причинами утворення неприємних запахів стають також проживання в квартирі хворих і літніх людей, які не можуть повноцінно про себе подбати, несправна або погано працює вентиляційна витяжка в кухні. Меблі з ДСП постійно виділяє леткі речовини на основі формальдегіду; м'які меблі, матраци здатні накопичувати в собі речовини, які знаходяться в повітрі, і виділяти різні запахи. З часом людина звикає до запахів в квартирі і не помічає їх. Частково причиною неприємного запаху в квартирі стає запущений і рідко прибирається під'їзд. Низька культура поведінки деяких мешканців або перехожих буває причиною різких "ароматів", що відлякують потенційних покупців. Запахи усувають за допомогою прибирання із застосуванням спеціальних хімічних складів, нейтралізують джерела поширення.

Крок 6: Ремонтуємо і відновлюємо сантехніку

Несправні крани, поруділі раковини і ванна, підтікання на видимих ​​ділянках водогонів - неповний перелік несправностей, які усувають до демонстрації квартири покупцям. Вся сантехніка повинна бути справною і охайно виглядати.

Крок 7: Робимо косметичний ремонт

Мінімум з того, що варто зробити - переклеїти нові, найдешевші шпалери і оновити підлогове покриття: де можна - пофарбувати, перестелити лінолеум. Буде незайвим освіжити стелі або пофарбувати їх білою водоемульсійною фарбою. Головне завдання косметичного ремонту - зробити приміщення світлим, просторим і свіжим.

Залишити Коментар

Залогіньтесь та залиште коментар