блог

Правило інвестування 1 до 100

Прибутковість будь-яких інвестицій залежить від дій вкладника. Якщо ви вирішили вкласти кудись гроші, то ніколи не можна поспішати, спочатку потрібно все грамотно передбачити. Дольф Де Роз: Правило інвестування в нерухомість 1 до 100


Прибутковість будь-яких інвестицій залежить від дій вкладника. Якщо ви вирішили вкласти кудись гроші, то ніколи не можна поспішати, спочатку потрібно все грамотно передбачити. Дольф Де Роз: Правило інвестування в нерухомість 1 до 100


Прибутковість будь-яких інвестицій залежить від дій вкладника. Якщо ви вирішили вкласти кудись гроші, то ніколи не можна поспішати, спочатку потрібно все грамотно передбачити.

Найкраще, слідувати порадам досвідчених інвесторів, адже тим, кому вдалося побудувати успішну кар'єру, видніше, як потрібно вкладати свої фінанси.

Правило інвестування 1 до 100, це оригінальний підхід до вибору кращих варіантів для грошових вкладів. Підходить воно в тих випадках, коли ви інвестуєте фінанси не в піраміди, а в покупку чого-небудь. Наприклад, це правило буде корисно, якщо ви вирішили купити сайт або групу в соціальних мережах.

Як потрібно інвестувати?

Один до ста означає, що вам потрібно буде виділити не менше 100 пропозицій, які здадуться вам придатними. Завдяки інтернету, займатися пошуками продавців не так складно. Тим більше, якщо ви збираєтеся купувати сайт, то на біржі Telderi знайдете тисячі різних варіантів.

Коли ви зберете власну базу з 100 відмінних пропозицій, вам потрібно відправити кожному продавцю по одному листу. В ньому ви будете пропонувати занижену вартість, щоб заощадити свій стартовий капітал. Не переживайте, відправка листів ні до чого вас не примушує і навіть якщо ви отримаєте відмову, це не страшно.

Якщо з 100 листів, хоча б 10 отримають позитивну відповідь, вам потрібно задуматися про чергове заниження ціни. Оптимально, коли залишається не більше 3х пропозицій, залишиться лише зробити вибір на користь одного з них і вигідно вкласти свої гроші.

Саме головне не боятися отримати відмову і пропонувати низьку ціну, адже за різних умов, на вашу пропозицію можуть відгукнутися.

Придумав це правило геній в сфері інвестицій в нерухомість Дольф Де Роз.

Розповідаючи про свій секрет успіху, він виділяв, що для грамотного застосування правила 1 до 100, необхідно виділяти багато часу на пошук доступних угод. Чим ретельніше ви будете їх вибирати, тим швидше прийдете до необхідних результатів.

Залишити Коментар

Залогіньтесь та залиште коментар